Naše služby

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a na dobrých vztazích s klienty. Naše práce pro nás není jen denní rutinou, ale i opravdovým koníčkem. Svým zákazníkům nabízíme individuální přístup a především pružnost a operativnost, kterou Vám mohou zaručit pracovníci na všech úrovních naší firmy.

Obklady, dlažby a zámkové dlažby

Zajistíme nové obklady pro vaši koupelnu či toaletu. Dále je možné také využít pokládky podlahové a zámkové dlažby.

Kompletní rekonstrukce

Plánujete rekonstrukci domu nebo bytu? Zařídíme vám vše od vizualizace a demoličních prací až po finální úpravu vašeho vysněného bydlení.

Vodo Topo

Kompletní sortiment instalatérských prací a instalací vodovodních rozvodů. Provádíme veškeré montáže rozvodů ústředního vytápění a instalaci spotřebičů.

Fasády, malířské práce a sádrokartony

Zateplení, obklady, fasády a izolace. Široká nabídka fasádních materiálů, profesionální poradenství a kompletní servis pro zateplení domu.

Výkopové práce a demolice

Zajišťujeme komplexní řešení výkopových prací jak základů rodinných domů, vodovodního připojení, tak elektropřípojek. Tuto službu zajišťujeme vlastní výkopovou technikou.

Podlahy a lina

Vynil, laminát či dřevo? Podlahu si vyberete podle vašich představ a o zbytek se už postaráme. Kompletaci provedeme včetně vyrovnání podlahy dle vašich představ.

Chcete využít našich služeb?